Geoblog.pl    smalltrip    Podróże    Azja 2013    Pattaya - Jomtgien Beach

Pattaya - Jomtgien Beach

Tajlandia, Jomtgien Beach

Właściwie gdyby nie wzgórze w Pattaya z Buddą i pięknym widokiem na Zatokę, to żałowałbym, że tu przyjechałem.

W dzielnicy Jontgiem Beach jest zdecydowanie mniej prostytucji, jednakże jest to miejsce dla barrrrrrrrdzo bogatych turystów z hotelami-wieżowcami i zatłoczoną, czystszą od poprzedniej wąską plażą. Jeśli ktoś lubi taki wypoczynek, czemu nie… Dla mnie - lipa!

mirka66 - 2013-06-05 15:39
Ostatnie 4-y zdjecia sa super.

enyya13
enyya13 - 2013-06-05 16:12
cywilizacja i fajne zdjęcia...

smalltrip - 2013-06-05 18:09
niestety cywilizacja - ale powoli się muszę przyzwyczajać... W Tajlandii na plaży jest jak w Europie, tylko trochę taniej. Shit shit shit, nie dam rady tak zbyt długo - to nie jest prawdziwa Azja, jaką Kocham. To nie jest dla mnie!

Paweł G.
PaweÅ‚ G. - 2013-06-06 07:50
Dzięki za fotki
Ta ciężarówka jest zdecydowanie cool!
Podobna do jeżdżących choinek nocą po polskich drogach - ciekawe czy też tak jest oświetlona jak pomalowana :) ?
Dobrze że są tacy ludzie którzy lubią coś zmieniac w swoich pojazdach bo jest potem co oglądać oczywiście o ile jest jeszcze taki fotograf z Polski jak ty
Pozdrawiam

smalltrip - 2013-06-07 05:14
Ależ proszę bardzo!
niestety ciężarówka była tylko fajnie oklejona, ale i tak wyglądało to niesamowicie, a przede wszystkim było dziwne i niebezpieczne.

Krzysztof P

15.01.2013 - 20.11.2013